ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟΥ Π.Ο.Φ.Ε.Ε.

1o ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ (ΝΟΜΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ)

1

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2

ΑΓΝΑΝΤΙΑΡΗ ΘΕΑΝΩ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3

ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΤΟΥ ΝΑΘΑΝΑΗΛ

4

ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΑΛΕΞΙΟΥ

5

ΑΝΔΡΕΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

6

ΑΝΔΡΕΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

7

ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

8

ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

9

ΑΣΤΗΘΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

10

ΑΥΛΩΝΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ

11

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ- ΜΟΚΑ ΙΟΥΛΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

12

ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

13

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

14

ΓΟΥΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

15

ΓΟΥΝΑΡΙΔΗ ΦΛΩΡΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

16

ΓΡΙΒΑΣ ΠΕΤΡΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

17

ΓΡΙΣΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΦΩΤΙΟΥ

18

ΔΑΜΙΓΟΣ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΣ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑΛΗ

19

ΔΗΜΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ

20

ΔΙΑΜΑΤΑΡΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

21

ΔΟΥΡΑΤΣΟΣ ΜΑΡΚΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

22

ΕΥΘΥΜΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

23

ΖΑΦΕΙΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

24

ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΗ

25

ΖΕΡΒΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

26

ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

27

ΘΕΡΜΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑ

28

ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ

29

ΚΑΒΟΥΡΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

30

ΚΑΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

31

ΚΑΜΠΟΥΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

32

ΚΑΠΑΡΙΑΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

33

ΚΑΡΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΣΤΕΡΙΝΟΥ

34

ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΒΙΚΕΝΤΙΟΥ

35

ΚΑΣΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

36

ΚΑΤΡΑΜΑΔΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

37

ΚΑΦΑΝΤΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

38

ΚΙΟΥΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

39

ΚΟΚΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

40

ΚΟΤΣΟΜΥΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

41

ΚΟΥΚΟΒΙΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

42

ΚΟΥΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΜΑΡΚΟΥ

43

ΚΟΥΛΟΥΚΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

44

ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

45

ΚΟΦΙΝΑ ΙΩΑΝΝΑ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

46

ΚΟΦΙΝΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

47

ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΙΑΚΩΒΟΥ

48

ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΤΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

49

ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

50

ΚΩΣΤΟΜΟΙΡΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

51

ΛΙΑΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

52

ΛΙΩΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

53

ΛΥΜΠΕΡΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

54

ΜΑΝΑΣΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

55

ΜΑΡΚΟΥ ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

56

ΜΑΡΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

57

ΜΑΡΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ-ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

58

ΜΕΤΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΓΕΝΙΟΥ

59

ΜΗΤΣΟΥ ΘΩΜΑΣ ΤΟΥ ΝΑΠΟΛΕΩΝ

60

ΜΙΚΕΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΤΟΥ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ

61

ΜΟΥΖΑΚΗΣ-ΝΟΝΟΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

62

ΜΠΟΥΓΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

63

ΜΥΚΟΝΙΑΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

64

ΜΥΛΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

65

ΠΑΝΑΓΑΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΑΓΓΕΛΟΥ

66

ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΠΑΥΛΟΥ

67

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΠΑΥΛΟΥ

68

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟY ΓΕΩΡΓΙA ΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

69

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΣΜΑΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

70

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

71

ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

72

ΠΑΡΟΙΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

73

ΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ

74

ΠΛΑΒΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ

75

ΠΟΤΣΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

76

ΠΟΥΝΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

77

ΡΑΚΙΝΤΖΑΚΗ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ- ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

78

ΡΑΠΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

79

ΡΑΠΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

80

ΣΑΜΟΥΡΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

81

ΣΑΡΜΑΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΑΛΕΚΟΥ

82

ΣΕΛΟΥΝΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ

83

ΣΚΟΡΔΙΑΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ

84

ΣΟΥΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

85

ΣΟΥΛΤΑΤΗ ΒΑΪΑ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ

86

ΣΟΦΡΑΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

87

ΣΠΥΡΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

88

ΣΤΑΜΠΑΜΠΑ-ΤΣΙΛΙΒΙΓΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

89

ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ

90

ΣΥΡΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

91

ΤΣΙΚΝΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

92

ΤΣΙΜΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

93

ΤΣΙΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΑΡΙΣΤΟΚΛΗ

94

ΤΣΙΩΡΟΣ – ΜΑΥΡΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

95

ΤΣΟΥΡΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ

96

ΦΡΕΡΗΣ ΜΑΡΚΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

97

ΧΑΚΙΑΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

98

ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

99

ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

100

ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

2o ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ (ΝΟΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ)

1 ΑΛΕΥΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
2 ΒΑΛΔΟΥΜΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟΥ ΑΛΕΞΙΟΥ
3 ΒΟΥΓΙΑ ΟΛΓΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4 ΓΚΑΓΚΑΒΟΥΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5 ΔΑΒΕΛΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
6 ΔΑΜΑΣΚHΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΟΥ
7 ΗΛΙΔΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
8 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ
9 ΚΡΑΒΒΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΧΑΡΗ
10 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΙΟΡΔΑΝΗ
11 ΜΑΝΟΥΣΑΡΙΔΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
12 ΜΠΟΤΟΥ ΑΝΝΑ ΤΟΥ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ
13 ΠΑΝΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
14 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΤΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ
15 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΘΩΜΑ
16 ΠΛΑΛΗΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ ΤΟΥ ΕΥΓΕΝΙΟΥ
17 ΤΟΠΑΛΙΔΟΥ ΧΡΥΣΗ(ΧΡΙΣΤΙΝΑ) ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
18 ΤΣΙΟΛΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΟΒΟΥΛΟΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
19 ΧΑΝΤΕΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
20 ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

3o ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ (ΥΠΟΛΟΙΠΗΣ ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑΣ)

1

ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ Νομός ΓΡΕΒΕΝΩΝ

2

ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ Νομός ΑΡΚΑΔΙΑΣ

3

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ Νομός ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

4

ΑΝΔΡΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Νομός ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

5

ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Νομός ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

6

ΒΑΛΑΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ Νομός ΚΟΖΑΝΗΣ

7

ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ Νομός ΑΡΤΑΣ

8

ΓΕΝΤΕΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΛΕΑΝΘΗ Νομός ΑΧΑΪΑΣ

9

ΓΙΟΥΣΜΑ ΜΑΡΙΑΝΘΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Νομός ΛΕΣΒΟΥ

10

ΔΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Νομός ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ

11

ΔΕΛΗΓΕΩΡΓΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ Νομός ΦΛΩΡΙΝΑΣ

12

ΕΓΓΛΕΖΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Νομός ΞΑΝΘΗΣ

13

ΕΜΙΝΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Νομός ΚΑΒΑΛΑΣ

14

ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Νομός ΓΡΕΒΕΝΩΝ

15

ΖΑΓΟΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Νομός ΣΕΡΡΩΝ

16

ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ-ΖΕΠΟΥ ΑΚΟΥΛΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Νομός ΗΛΕΙΑΣ

17

ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ Νομός ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ

18

ΘΕΟΔΩΡΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ Νομός ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

19

ΚΑΛΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ Νομός ΚΑΒΑΛΑΣ

20

ΚΑΜΠΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ Νομός ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

21

ΚΑΡΑΓΑΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΤΕΛΗ Νομός ΛΑΚΩΝΙΑΣ

22

ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ Νομός ΔΡΑΜΑΣ

23

ΚΑΡΑΤΣΙΟΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ Νομός ΚΑΒΑΛΑΣ

24

ΚΑΡΚΑΝΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Νομός ΛΑΡΙΣΑΣ

25

ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ Νομός ΠΙΕΡΙΑΣ

26

ΚΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ Νομός ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ

27

ΚΛΑΓΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΘΩΜΑ Νομός ΑΡΤΑΣ

28

ΚΟΝΤΑΞΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ Νομός ΠΡΕΒΕΖΗΣ

29

ΚΟΡΟΒΙΛΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ Νομός ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ

30

ΚΥΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Νομός ΡΟΔΟΠΗΣ

31

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ Νομός ΚΟΖΑΝΗΣ

32

ΚΩΣΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Νομός ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

33

ΚΩΤΣΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ Νομός ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

34

ΛΑΛΙΩΤΗΣ ΛΟΥΚΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ Νομός ΒΟΙΩΤΙΑΣ

35

ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ Νομός ΛΑΡΙΣΑΣ

36

ΜΑΛΟΥΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ Νομός ΚΟΖΑΝΗΣ

37

ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ Νομός ΑΡΚΑΔΙΑΣ

38

ΜΑΝΤΙΚΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Νομός ΕΒΡΟΥ

39

ΜΑΡΕΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ Νομός ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

40

ΜΑΡΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ-ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΦΩΤΙΟΥ Νομός ΚΕΡΚΥΡΑΣ

41

ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ Νομός ΠΙΕΡΙΑΣ

42

ΜΕΝΑΓΙΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΗΛΙΑ Νομός ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ

43

ΜΙΝΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ Νομός ΚΟΖΑΝΗΣ

44

ΜΟΥΔΑΤΣΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Νομός ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

45

ΜΠΑΜΠΟΥΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ Νομός ΒΟΙΩΤΙΑΣ

46

ΜΠΛΟΥΧΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ Νομός ΡΟΔΟΠΗΣ

47

ΜΠΡΑΧΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Νομός ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

48

ΝΑΤΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Νομός ΛΑΡΙΣΑΣ

49

ΝΗΣΙΟΥΔΗ ΣΥΛΒΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ Νομός ΣΕΡΡΩΝ

50

ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Νομός ΗΛΕΙΑΣ

51

ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ Νομός ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

52

ΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Νομός ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

53

ΞΕΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ Νομός ΑΧΑΪΑΣ

54

ΟΙΚΟΝΟΜΕΑΣ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ Νομός ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ

55

ΟΜΕΡ ΜΕΧΜΕΤ του ΤΖΕΛΑΛ Νομός ΡΟΔΟΠΗΣ

56

ΠΑΝΙΔΗΣ ΑΒΡΑΑΜ του ΙΩΑΝΝΗ Νομός ΠΕΛΛΑΣ

57

ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Νομός ΤΡΙΚΑΛΩΝ

58

ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ Νομός ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ

59

ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ Νομός ΞΑΝΘΗΣ

60

ΠΑΡΛΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Νομός ΚΟΖΑΝΗΣ

61

ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ Νομός ΚΑΒΑΛΑΣ

62

ΠΑΤΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ Νομός ΚΑΒΑΛΑΣ

63

ΡΕΒΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ Νομός ΚΕΡΚΥΡΑΣ

64

ΡΟΜΠΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Νομός ΤΡΙΚΑΛΩΝ

65

ΡΟΥΣΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Νομός ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ

66

ΣΕΡΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Νομός ΦΛΩΡΙΝΑΣ

67

ΣΙΑΛΒΕΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ Νομός ΚΟΖΑΝΗΣ

68

ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ Νομός ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

69

ΣΟΥΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ Νομός ΖΑΚΥΝΘΟΥ

70

ΣΟΥΠΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Νομός ΠΕΛΛΑΣ

71

ΣΠΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ Νομός ΑΧΑΪΑΣ

72

ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗΣ ΜΗΝΑΣ του ΜΙΧΑΗΛ Νομός ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

73

ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ Νομός ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ

74

ΣΤΡΑΝΤΖΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Νομός ΠΕΛΛΑΣ

75

ΣΥΓΓΟΥΝΑ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Νομός ΛΑΡΙΣΑΣ

76

ΤΣΙΑΟΥΣΗ ΤΑΤΙΑΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Νομός ΚΟΖΑΝΗΣ

77

ΤΣΟΥΦΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ Νομός ΠΕΛΛΑΣ

78

ΤΣΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ Νομός ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ

79

ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Νομός ΔΡΑΜΑΣ

80

ΧΑΧΛΑΚΗ ΑΝΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ Νομός ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΕΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ

ΕΝΗΜΕΡΩΘΕΙΤΕ: