Π.Ο.Φ.Ε.-Ε. – Συνεργαζόμενες Δυνάμεις – ΕΚΛΟΓΕΣ Ο.Ε.Ε. 2016

Home / Π.Ο.Φ.Ε.-Ε. – Συνεργαζόμενες Δυνάμεις – ΕΚΛΟΓΕΣ Ο.Ε.Ε. 2016


Αποτελέσματα εκλογών Ο.Ε.Ε. 2016

Ενημερωτικό Υλικό

Ανακοινώσεις παραταξης

 Ενημέρωση για τις εκλογές του ΟΕΕ στις 11/12/2016

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟΥ Π.Ο.Φ.Ε.-Ε. – Συνεργαζόμενες Δυνάμεις

ΣτΑ – 1o ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ (ΝΟΜΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ)

1 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ TOY ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2 ΑΓΝΑΝΤΙΑΡΗ ΘΕΑΝΩ TOY ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3 ΑΔΑΜ ΑΝΔΡΕΑΣ TOY ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ TOY ΝΑΘΑΝΑΗΛ
5 ΑΝΔΡΕΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ TOY ΧΡΗΣΤΟΥ
6 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ TOY ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7 ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ TOY ΙΩΑΝΝΗ
8 ΑΣΤΗΘΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ TOY ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
9 ΑΥΛΩΝΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ TOY ΑΝΤΩΝΙΟΥ
10 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ-ΜΟΚΑ ΙΟΥΛΙΑ TOY ΙΩΑΝΝΗ
11 ΒΡΟΥΣΤΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ TOY ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
12 ΓΕΩΡΓΑΚΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ TOY ΓΕΩΡΓΙΟΥ
13 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ TOY ΧΡΗΣΤΟΥ
14 ΓΚΟΥΒΑ ΑΝΔΡΙΑΝΑ TOY ΧΡΗΣΤΟΥ
15 ΓΟΥΝΑΡΙΔΗ ΦΛΩΡΑ TOY ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
16 ΓΡΙΒΑΣ ΠΕΤΡΟΣ TOY ΓΕΩΡΓΙΟΥ
17 ΓΡΙΣΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ TOY ΦΩΤΙΟΥ
18 ΔΑΜΙΓΟΣ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΣ TOY ΠΑΣΧΑΛΗ
19 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ TOY ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ
20 ΔΗΜΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ TOY ΑΝΤΩΝΙΟΥ
21 ΔΙΑΜΑΤΑΡΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ TOY ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
22 ΖΑΦΕΙΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ TOY ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
23 ΖΕΡΒΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ TOY ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
24 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ TOY ΝΙΚΟΛΑΟΥ
25 ΘΕΡΜΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ TOY ΛΕΩΝΙΔΑ
26 ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ TOY ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ
27 ΚΑΒΟΥΡΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ TOY ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
28 ΚΑΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ TOY ΧΡΗΣΤΟΥ
29 ΚΑΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ TOY ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
30 ΚΑΡΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ TOY ΑΣΤΕΡΙΝΟΥ
31 ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ TOY ΒΙΚΕΝΤΙΟΥ
32 ΚΑΣΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ TOY ΓΕΩΡΓΙΟΥ
33 ΚΑΤΡΑΜΑΔΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΘΕΟΔΩΡΟΣ TOY ΙΩΑΝΝΗ
34 ΚΙΟΥΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ TOY ΧΡΗΣΤΟΥ
35 ΚΟΣΣΙΔΑΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ TOY ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
36 ΚΟΤΣΟΜΥΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ TOY ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
37 ΚΟΥΚΟΒΙΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ TOY ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
38 ΚΟΥΛΟΥΚΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ TOY ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
39 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ TOY ΓΕΩΡΓΙΟΥ
40 ΚΟΦΙΝΑ ΙΩΑΝΝΑ TOY ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
41 ΚΟΦΙΝΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ TOY ΙΩΑΝΝΗ
42 ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ TOY ΙΑΚΩΒΟΥ
43 ΚΩΣΤΟΜΟΙΡΗΣ ΣΑΒΒΑΣ TOY ΝΙΚΟΛΑΟΥ
44 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ TOY ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
45 ΛΙΑΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ TOY ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
46 ΛΙΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ TOY ΛΟΥΚΑ
47 ΛΙΑΣΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ TOY ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
48 ΛΙΒΑΝΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ TOY ΝΙΚΟΛΑΟΥ
49 ΛΙΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ TOY ΓΕΩΡΓΙΟΥ
50 ΛΙΩΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ TOY ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
51 ΛΟΥΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ TOY ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
52 ΛΥΜΠΕΡΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ TOY ΓΕΩΡΓΙΟΥ
53 ΛΥΡΙΝΤΖΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ TOY ΙΩΑΝΝΗ
54 ΜΑΝΑΣΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ TOY ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
55 ΜΑΡΝΕΡΗ ΣΟΦΙΑ TOY ΙΩΑΝΝΗ
56 ΜΑΡΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ TOY ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
57 ΜΑΡΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ TOY ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ-ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
58 ΜΗΤΣΟΥ ΘΩΜΑΣ TOY ΝΑΠΟΛΕΩΝ
59 ΜΙΚΕΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ TOY ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ
60 ΜΙΣΑΗΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ TOY ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
61 ΜΟΥΖΑΚΗΣ-ΝΟΝΟΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ TOY ΧΡΗΣΤΟΥ
62 ΜΥΛΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ TOY ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
63 ΝΙΦΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ TOY ΙΩΑΝΝΗ
64 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ TOY ΠΑΥΛΟΥ
65 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ TOY ΠΑΥΛΟΥ
66 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΣΜΑΣ TOY ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
67 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ TOY ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
68 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ TOY ΓΕΩΡΓΙΟΥ
69 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ TOY ΓΕΩΡΓΙΟΥ
70 ΠΑΡΟΙΚΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ TOY ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
71 ΠΑΤΣΙΟΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ TOY ΑΧΙΛΛΕΑ
72 ΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ TOY ΣΤΑΥΡΟΥ
73 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ TOY ΛΑΖΑΡΟΥ
74 ΠΟΥΝΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ TOY ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
75 ΣΑΛΒΑΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ TOY ΙΩΑΝΝΗ
76 ΣΑΡΜΑΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ TOY ΑΛΕΚΟΥ
77 ΣΟΦΡΑΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ TOY ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
78 ΣΠΥΡΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ TOY ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
79 ΣΥΡΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ TOY ΧΡΗΣΤΟΥ
80 ΤΑΧΜΕΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ TOY ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
81 ΤΕΡΙΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ TOY ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
82 ΤΖΑΝΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ TOY ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
83 ΤΡΙΜΠΟΝΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ TOY ΓΕΩΡΓΙΟΥ
84 ΤΣΙΛΙΒΙΓΚΟΥ-ΣΤΑΜΠΑΜΠΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ TOY ΧΡΗΣΤΟΥ
85 ΤΣΙΜΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ TOY ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
86 ΤΣΙΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ TOY ΑΡΙΣΤΟΚΛΗ
87 ΤΣΙΩΡΟΣ-ΜΑΥΡΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ TOY ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
88 ΤΣΟΛΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΛΑ-ΑΡΓΥΡΩ TOY ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
89 ΤΣΟΜΠΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΟΣ TOY ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
90 ΤΣΟΥΡΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ TOY ΑΝΔΡΕΑ
91 ΧΑΚΙΑΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ TOY ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
92 ΧΑΡΜΑΝΤΑ ΝΙΚΟΛΙΝΑ TOY ΣΤΕΦΑΝΟΥ
93 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ TOY ΙΩΑΝΝΗ
94 ΧΕΛΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ TOY ΧΡΗΣΤΟΥ
95 ΧΡΗΣΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ TOY ΚΙΜΩΝΑ
96 ΧΡΙΣΤΟΛΟΥΚΑΣ ΛΟΥΚΑΣ TOY ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
97 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ TOY ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
98 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ TOY ΧΡΗΣΤΟΥ
99 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ TOY ΓΕΩΡΓΙΟΥ
100 ΧΡΙΣΤΟΦΙΔΗΣ ΜΟΔΕΣΤΟΣ TOY ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΣτΑ – 2o ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ (ΝΟΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ)

1 ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ TOY ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2 ΓΚΑΓΚΑΒΟΥΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ TOY ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3 ΓΚΡΕΚΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ TOY ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4 ΔΑΒΕΛΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ TOY ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
5 ΔΑΜΑΣΚΗΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ TOY ΧΡΥΣΑΝΘΟΥ
6 ΔΟΒΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ TOY ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
7 ΗΛΙΔΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ TOY ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
8 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ TOY ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ
9 ΚΕΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ TOY ΙΩΑΝΝΗ
10 ΜΕΡΚΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ TOY ΓΕΩΡΓΙΟΥ
11 ΜΠΕΝΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ TOY ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
12 ΝΟΥΣΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ TOY ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
13 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ TOY ΜΑΡΚΟΥ
14 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ TOY ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
15 ΠΟΡΤΟΚΑΛΗ ΒΑΡΒΑΡΑ TOY ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
16 ΣΑΛΑΜΠΑΣΙΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ TOY ΙΩΑΝΝΗ
17 ΣΙΜΗΤΗ ΜΑΡΙΑ TOY ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
18 ΣΚΕΡΛΕΤΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ TOY ΝΙΚΟΛΑΟΥ
19 ΤΣΟΡΜΠΑΤΖΗΚΩΣΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ TOY ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
20 ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ TOY ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

ΣτΑ – 3o ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ (ΥΠΟΛΟΙΠΗΣ ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑΣ)

1 ΑΓΓΕΛΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ TOY ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΠΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)
2 ΑΝΔΡΕΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ TOY ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΠΕ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ)
3 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ TOY ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΠΕ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ)
4 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ TOY ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ (ΠΕ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ)
5 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ TOY ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΠΕ ΛΑΡΙΣΑΣ)
6 ΒΑΛΑΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ TOY ΑΣΤΕΡΙΟΥ (ΠΕ ΚΟΖΑΝΗΣ)
7 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ TOY ΦΙΛΙΠΠΟΥ (ΠΕ ΑΡΤΑΣ)
8 ΒΙΟΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ TOY ΑΝΔΡΕΑ (ΠΕ ΧΑΝΙΩΝ)
9 ΒΟΥΖΑ ΗΛΙΑΝΑ TOY ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ (ΠΕ ΚΑΒΑΛΑΣ)
10 ΒΡΑΝΙΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ TOY ΚΟΣΜΑ (ΠΕ ΚΕΡΚΥΡΑΣ)
11 ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΟΥ ΡΕΟΖΙΛΗ TOY ΑΝΔΡΕΑ (ΠΕ ΠΕΛΛΑΣ)
12 ΓΕΝΤΕΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ TOY ΚΛΕΑΝΘΗ (ΠΕ ΑΧΑΪΑΣ)
13 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ TOY ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ (ΠΕ ΑΡΤΑΣ)
14 ΓΙΑΓΚΟΥ ΘΩΜΑΣ TOY ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (ΠΕ ΛΑΡΙΣΑΣ)
15 ΓΙΟΥΣΜΑ ΜΑΡΙΑΝΘΗ TOY ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΠΕ ΛΕΣΒΟΥ)
16 ΓΚΟΤΟΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ TOY ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΠΕ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ)
17 ΓΟΥΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ TOY ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΠΕ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ)
18 ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ TOY ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΠΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ)
19 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ TOY ΖΑΧΑΡΙΑ (ΠΕ ΗΛΕΙΑΣ)
20 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ-ΖΕΠΟΥ ΑΚΟΥΛΙΝΑ TOY ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΠΕ ΗΛΕΙΑΣ)
21 ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ TOY ΑΝΔΡΕΑ (ΠΕ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ)
22 ΘΕΟΛΟΓΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ TOY ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΠΕ ΗΜΑΘΙΑΣ)
23 ΚΑΓΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ TOY ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΠΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ)
24 ΚΑΛΛΗ ΙΩΑΝΝΑ TOY ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΠΕ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)
25 ΚΑΜΠΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ TOY ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΠΕ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ)
26 ΚΑΠΑΡΙΑΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ TOY ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΠΕ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ)
27 ΚΑΡΑΓΑΝΗ ΕΛΕΝΗ TOY ΠΑΝΤΕΛΗ (ΠΕ ΛΑΚΩΝΙΑΣ)
28 ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ TOY ΙΩΑΝΝΗ (ΠΕ ΔΡΑΜΑΣ)
29 ΚΑΡΑΤΣΙΟΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ TOY ΣΤΑΥΡΟΥ (ΠΕ ΚΑΒΑΛΑΣ)
30 ΚΙΑΦΑ ΦΩΤΕΙΝΗ TOY ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΠΕ ΠΙΕΡΙΑΣ)
31 ΚΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ TOY ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ (ΠΕ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ)
32 ΚΛΕΠΕΤΣΑΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ TOY ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΠΕ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ)
33 ΚΟΡΟΒΙΛΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ TOY ΧΡΗΣΤΟΥ (ΠΕ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ)
34 ΚΟΥΚΟΥΡΑΒΑ-ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΛΕΝΗ TOY ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΠΕ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ)
35 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ TOY ΛΕΩΝΙΔΑ (ΠΕ ΚΟΖΑΝΗΣ)
36 ΚΩΤΣΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ TOY ΧΡΗΣΤΟΥ (ΠΕ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ)
37 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ TOY ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ (ΠΕ ΞΑΝΘΗΣ)
38 ΛΑΠΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ TOY ΧΡΗΣΤΟΥ (ΠΕ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ)
39 ΜΑΓΓΟΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ TOY ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ (ΠΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ)
40 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ TOY ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ (ΠΕ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ)
41 ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ TOY ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΠΕ ΑΡΚΑΔΙΑΣ)
42 ΜΑΝΟΥΣΑΡΙΔΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ TOY ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΠΕ ΚΙΛΚΙΣ)
43 ΜΑΡΕΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ TOY ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΠΕ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ)
44 ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ TOY ΠΑΝΤΕΛΗ (ΠΕ ΠΙΕΡΙΑΣ)
45 ΜΑΥΡΟΦΡΥΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ TOY ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ (ΠΕ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ)
46 ΜΙΣΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ TOY ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (ΠΕ ΣΕΡΡΩΝ)
47 ΜΟΥΡΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ TOY ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΠΕ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ)
48 ΜΠΟΤΙΤΣΗ ΦΩΤΕΙΝΗ TOY ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ (ΠΕ ΗΜΑΘΙΑΣ)
49 ΝΗΣΙΟΥΔΗ ΣΥΛΒΙΑ TOY ΙΩΑΝΝΗ (ΠΕ ΣΕΡΡΩΝ)
50 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ TOY ΘΕΟΔΩΡΟΥ (ΠΕ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ)
51 ΟΙΚΟΝΟΜΕΑΣ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΣ TOY ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΠΕ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ)
52 ΟΜΕΡ ΜΕΧΜΕΤ TOY ΤΖΕΛΑΛ (ΠΕ ΡΟΔΟΠΗΣ)
53 ΠΑΝΙΔΗΣ ΑΒΡΑΑΜ TOY ΙΩΑΝΝΗ (ΠΕ ΠΕΛΛΑΣ)
54 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ TOY ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (ΠΕ ΡΟΔΟΠΗΣ)
55 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ TOY ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (ΠΕ ΛΑΡΙΣΑΣ)
56 ΠΑΠΠΑ ΑΘΗΝΑ TOY ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΠΕ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ)
57 ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ TOY ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΠΕ ΞΑΝΘΗΣ)
58 ΠΑΡΛΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ TOY ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΠΕ ΚΟΖΑΝΗΣ)
59 ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ TOY ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ (ΠΕ ΚΑΒΑΛΑΣ)
60 ΠΑΤΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ TOY ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΠΕ ΚΑΒΑΛΑΣ)
61 ΠΑΤΡΕΛΗ ΜΑΡΙΑ TOY ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΠΕ ΚΙΛΚΙΣ)
62 ΠΑΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ TOY ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΠΕ ΕΒΡΟΣ)
63 ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ TOY ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΠΕ ΗΛΕΙΑΣ)
64 ΡΟΜΠΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ TOY ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (ΠΕ ΤΡΙΚΑΛΩΝ)
65 ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ TOY ΙΩΑΝΝΗ (ΠΕ ΞΑΝΘΗΣ)
66 ΣΙΜΟΥΛΗ ΕΥΘΥΜΙΑ TOY ΣΠΥΡΙΔΩΝ (ΠΕ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)
67 ΣΚΟΝΔΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ TOY ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΠΕ ΛΑΡΙΣΑΣ)
68 ΣΚΟΡΔΙΑΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ TOY ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ (ΠΕ ΚΥΚΛΑΔΩΝ)
69 ΣΚΡΕΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ TOY ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ (ΠΕ ΤΡΙΚΑΛΩΝ)
70 ΣΟΥΠΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ TOY ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΠΕ ΠΕΛΛΑΣ)
71 ΣΠΑΝΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ TOY ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΠΕ ΚΥΚΛΑΔΩΝ)
72 ΣΤΡΑΝΤΖΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ TOY ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΠΕ ΠΕΛΛΑΣ)
73 ΣΥΓΓΟΥΝΑ ΜΑΡΙΑ TOY ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΠΕ ΛΑΡΙΣΑΣ)
74 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ TOY ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΠΕ ΣΕΡΡΩΝ)
75 ΤΡΙΚΑΚΗ ΕΥΔΟΚΙΑ-ΜΑΡΙΑ TOY ΧΡΗΣΤΟΥ (ΠΕ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ)
76 ΤΣΟΠΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ TOY ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΠΕ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ)
77 ΦΡΕΡΗΣ ΜΑΡΚΟΣ TOY ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΠΕ ΚΥΚΛΑΔΩΝ)
78 ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ TOY ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΠΕ ΔΡΑΜΑΣ)
79 ΧΑΤΖΗΦΩΤΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ TOY ΦΩΤΙΟΥ (ΠΕ ΡΟΔΟΠΗΣ)
80 ΧΑΧΛΑΚΗ ΑΝΝΑ TOY ΙΩΑΝΝΗ (ΠΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ

1ο Π.Τ. ΘΡΑΚΗΣ 
ΕΔΡΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗ (ΝΟΜΟΙ ΕΒΡΟΥ, ΡΟΔΟΠΗΣ & ΞΑΝΘΗΣ)
1 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ TOY ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
2 ΜΕΚΑΚΑΣ ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ TOY ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3 ΟΜΕΡ ΜΕΧΜΕΤ TOY ΤΖΕΛΑΛ
4 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ TOY ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
5 ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ TOY ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6 ΠΑΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ TOY ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
7 ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ TOY ΙΩΑΝΝΗ
8 ΧΑΤΖΗΦΩΤΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ TOY ΦΩΤΙΟΥ

2o Π.Τ. ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΕΔΡΑ ΣΕΡΡΕΣ (ΝΟΜΟΙ ΔΡΑΜΑΣ, ΣΕΡΡΩΝ & ΚΑΒΑΛΑΣ)
1 ΚΑΛΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ TOY ΑΧΙΛΛΕΑ
2 ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ TOY ΙΩΑΝΝΗ
3 ΚΑΡΑΤΣΙΟΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ TOY ΣΤΑΥΡΟΥ
4 ΜΙΣΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ TOY ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
5 ΝΗΣΙΟΥΔΗ ΣΥΛΒΙΑ TOY ΙΩΑΝΝΗ
6 ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ TOY ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
7 ΠΑΤΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ TOY ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8 ΣΑΡΡΑ-ΡΑΠΤΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ TOY ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ
9 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ TOY ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
10 ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ TOY ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

3o Π.Τ. ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΕΔΡΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ (ΝΟΜΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ, ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ & ΚΙΛΚΙΣ)
1 ΓΚΑΓΚΑΒΟΥΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ TOY ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2 ΔΑΒΕΛΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ TOY ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
3 ΗΛΙΔΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ TOY ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
4 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ TOY ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ
5 ΜΑΥΡΟΦΡΥΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ TOY ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
6 ΜΕΡΚΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ TOY ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7 ΠΑΤΡΕΛΗ ΜΑΡΙΑ TOY ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
8 ΣΙΜΗΤΗ ΜΑΡΙΑ TOY ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
9 ΣΚΕΡΛΕΤΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ TOY ΝΙΚΟΛΑΟΥ
10 ΤΣΟΡΜΠΑΤΖΗΚΩΣΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ TOY ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4ο Π.Τ. ΚΕΝΤΡΟΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΕΔΡΑ ΒΕΡΟΙΑ (ΝΟΜΟΙ ΗΜΑΘΙΑΣ, ΠΙΕΡΙΑΣ & ΠΕΛΛΑΣ)
1 ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΟΥ ΡΕΟΖΙΛΗ TOY ΑΝΔΡΕΑ
2 ΚΑΡΑΤΖΙΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ TOY ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3 ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ TOY ΧΡΗΣΤΟΥ
4 ΛΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ TOY ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ
5 ΜΑΡΤΣΙΚΑΛΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ TOY ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
6 ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ TOY ΠΑΝΤΕΛΗ
7 ΜΠΟΤΙΤΣΗ ΦΩΤΕΙΝΗ TOY ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
8 ΠΑΝΙΔΗΣ ΑΒΡΑΑΜ TOY ΙΩΑΝΝΗ
9 ΣΤΡΑΝΤΖΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ TOY ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
10 ΤΣΕΛΕΠΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ TOY ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5ο Π.Τ. ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΕΔΡΑ ΚΟΖΑΝΗ (ΝΟΜΟΙ ΦΛΩΡΙΝΑΣ, ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ, ΚΟΖΑΝΗΣ & ΓΡΕΒΕΝΩΝ)
1 ΑΝΘΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ TOY ΠΑΥΛΟΥ
2 ΒΑΛΑΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ TOY ΑΣΤΕΡΙΟΥ
3 ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ ΙΑΣΩΝ TOY ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4 ΚΑΓΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ TOY ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5 ΚΑΡΑΛΙΟΛΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ TOY ΦΩΤΙΟΥ
6 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ TOY ΛΕΩΝΙΔΑ
7 ΛΙΘΟΞΟΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ TOY ΙΩΑΝΝΗ
8 ΜΑΓΓΟΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ TOY ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
9 ΠΑΡΛΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ TOY ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
10 ΤΖΟΥΜΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ TOY ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

6ο Π.Τ. ΗΠΕΙΡΟΥ
ΕΔΡΑ ΙΩΑΝΝΙΝΑ (ΝΟΜΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ, ΑΡΤΑΣ, ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ & ΠΡΕΒΕΖΑΣ)
1 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ TOY ΦΙΛΙΠΠΟΥ
2 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ TOY ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ
3 ΚΑΛΛΗ ΙΩΑΝΝΑ TOY ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4 ΚΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ TOY ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
5 ΠΑΠΠΑ ΑΘΗΝΑ TOY ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6 ΣΙΜΟΥΛΗ ΕΥΘΥΜΙΑ TOY ΣΠΥΡΙΔΩΝ

7ο Π.Τ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΕΔΡΑ ΛΑΡΙΣΑ (ΝΟΜΟΙ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ, ΛΑΡΙΣΑΣ, ΤΡΙΚΑΛΩΝ & ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ)
1 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ TOY ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
2 ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ TOY ΣΩΤΗΡΙΟΥ
3 ΚΙΣΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ TOY ΗΛΙΑ
4 ΚΟΥΚΟΥΡΑΒΑ-ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΛΕΝΗ TOY ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5 ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΕΙΡΗΝΗ TOY ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6 ΜΠΟΥΡΜΠΟΥΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ TOY ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
7 ΝΑΤΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ TOY ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
8 ΡΟΜΠΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ TOY ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
9 ΤΡΙΚΑΚΗ ΕΥΔΟΚΙΑ-ΜΑΡΙΑ TOY ΧΡΗΣΤΟΥ
10 ΧΡΟΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ TOY ΓΕΩΡΓΙΟΥ

11ο Π.Τ. ΝΟΤΙΟΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ
ΕΔΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗ (ΝΟΜΟΙ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ, ΑΡΚΑΔΙΑΣ, ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ, ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ & ΛΑΚΩΝΙΑΣ)
1 ΚΟΡΟΒΙΛΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ TOY ΧΡΗΣΤΟΥ
2 ΛΑΠΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ TOY ΧΡΗΣΤΟΥ
3 ΤΣΟΠΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ TOY ΓΕΩΡΓΙΟΥ

14ο Π.Τ. ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ
ΕΔΡΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ (ΝΟΜΟΙ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ & ΛΑΣΗΘΙΟΥ)
1 ΑΓΓΕΛΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ TOY ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
2 ΧΑΧΛΑΚΗ ΑΝΝΑ TOY ΙΩΑΝΝΗ

16ο Π.Τ. ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ
ΕΔΡΑ ΚΕΡΚΥΡΑ (ΝΟΜΟΙ ΚΕΡΚΥΡΑΣ, ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ, ΖΑΚΥΝΘΟΥ & ΛΕΥΚΑΔΑΣ)
1 ΒΡΑΝΙΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ TOY ΚΟΣΜΑ
2 ΚΩΤΣΙΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ TOY ΖΗΣΗ
3 ΛΑΒΡΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ TOY ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

ακολουθήστε μας στο Facebook: